Hakkımızda

Biz; 1949’da İstanbul’da sektördeki yolculuna başlamış; 1999’de bir Amerikan Şirketi olan Centurion’u bünyesine katarak elde aldığı büyüme ivmesi ile günümüze ulaşan, piyasaya yüksek kaliteli biyobenzer ürünler üretmeye odaklanan, kendi üretim yerine sahip özel sektöre ait bir biyofarmasötik şirketiz.

Türkiye’de kan ürünleri ve aşılar konusunda uzman olan inovatif ekibimizle başladığımız yolda, yeni hedeflere kilitlenmiş olarak, dünya lideri partnerler ile iş birliği yaparak büyümeye devam etmek ve yüksek kalitede maliyet açısından uygun ürünler sunmak için Ankara’da kendi tesisimizde faaliyetteyiz.

Dünyanın genelinde partnerlerimizle olan iş birliklerimizde çok çeşitli kültürleri bünyemizde besledik. Bugüne kadar öğrendiklerimizi harmanladık, geliştirdik ve kendi üretim tesisimizde hayata geçirdiğimiz tüm biyobenzer ürünler ile önce ülkemizde sonra tüm dünyada ki hastaların ilaç tedavisine erişimi en uygun maliyetle ve en yüksek kalite ile ulaştırmak için çalışıyoruz.

Yaptığımız işten aldığımız zevkle her zaman hep bir ADIM ÖNDE olup başardıklarımızla asla yetinmiyor ve hep daha ileriye yürüyoruz.

VİZYONUMUZ

Nadir, kronik hastalıklar ve aşı alanlarında, yenilikçi ürün portföyü ve biyolojik üretim yetkinliği ile tüm dünyaya kaliteli ve güvenilir çözümler sunan, öncü ve çevik ilaç şirketiyiz.

MİSYONUMUZ

Nadir, kronik hastalıklar ve aşı alanlarında, yenilikçi ve güvenilir ürünlerimizi tüm dünyadaki hastalara ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz!

MOTTO

Hayat için,
Hep bir adım
önde…

Değerlerimiz

 
  • Öncü

  • Yenilikçi

  • Lider

  • Çevik

  • Değişime Açık

  • İnsana ve Doğaya Saygılı

EUGMP