İnsan Kaynakları

Centurion Pharma’nın her çalışanı ülkemizde her hastanın modern tedavi alternatifine ve yüksek yaşam kalitesine ulaşma hedefimizden dolayı onur duyar. Bizler insana, doğaya ve ülkesine saygılı, kuruluşumuzu geleceğe ve hedeflerine taşıyacak yetkinliklere, bilgi birikimine sahip, değişim ve gelişime açık ve değer odaklı çalışırız.

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak, rekabetçi ücret ve yan haklar politikası uygulamak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli iş birliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak çalışanlarımızın yanında olacağız.

 

İ.K. Vizyonumuz

Çağdaş ve sürdürülebilir İK uygulamaları ile çalışanlarına değerli olduklarını hissettiren, kendi alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İ.K. Misyonumuz

Şirket hedeflerine ulaşmada katkı sağlayacak İnsan Kaynakları politika ve uygulamaları oluşturarak; Centurion değerlerini benimseyen,  rekabetçi, öğrenme ve gelişmeye istekli, Şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip çalışanların potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlayan pozisyonlarda çalışmalarını sağlamak, Çalışanlarımızın memnuniyetini ve şirkete bağlılığını artırmak.

İş Başvurusu

İş olanakları için başvurularımız www.kariyer.net üzerinden de yapılmaktadır.